18 t/m 20 maart in stand 123
De K+A gallery presenteert zich van 18 t/m 20 maart in stand 123 op de Kunst en Living Beurs, aan de Olympus 1 te Arnhem. Wij exposeren er de kunstwerken van Marie Louise Oudkerk uit Zeist, Michel Lapierre uit Frankrijk, Tatu Lertola uit Finland, Thomas Schriefers en Margret Schriefers-Imhof uit Duitsland, Keulen en Heleen Makkinga uit Leiden.
Als u na het lezen van deze aankondiging serieus van plan bent om naar de Kunst en Living Beurs te Arnhem te komen, laat ons dat per email: Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken dan weten. Bijtijds zullen wij u per mail de mogelijkheid bieden, om per persoon een gratis toegangskaart aan te vragen, die geldig is tijdens publieke openingstijden.

De Beurs Kunst en Living Arnhem, toont u in stand 123 een selectie van nationale en internationale kunstenaars en galerieën. Ze tonen de crème de la crème van de moderne hedendaagse kunst en hun kunstenaars.
Locatie: Rijnhal, Olympus 1 te Arnhem - www.kunstenliving.nl
Openingstijden:
Vrijdag 18 maart 17.00 - 22.00 uur
Zaterdag 19 maart 10.00 - 18.00 uur
Zondag 20 maart 10.00 - 18.00 uur.
Ik hoop u persoonlijk in onze stand 123 op de Kunst en Living Arnhem te mogen verwelkomen.
Hans Bik


